• Shqip
  • English
  • German
  • French

KH Trepça -Mitrovicë

Skuadra:   KH TREPÇA 
Personi kontaktues: Faruk Mujka       
Emaili:   khtrepca@gmail.com, krenar038@hotmail.com
Telefoni zyrtar:   044- 934 512 
Ngjyrat e  klubit (fanellave)   gjelbër e zi
Ngjyra rezervë: gjelbër e bardhë 
Palestra ku i zhvillon ndeshjet: “Minatori” Mitrovicë
Palestra rezervë:  “Adem Jashari " Obiliq
Dita kur i zhvillon ndeshjet: E shtunë ora 18:00

KH BESA Famiglia - Pejë

Skuadra:   KH BESA Famiglia – Pejë
Personi kontaktues: Enis Idrizi, Valon Sylejmani     
Emaili:   besa_famiglia@hotmail.com
Telefoni zyrtar:   044-364 182, 049-859 615
Ngjyrat e  klubit (fanellave): e kuqe(lojtarët)  e katërt (portierat)
Ngjyra rezervë: e bardhë(lojtarët) e verdhë( portierat)
Palestra ku i zhvillon ndeshjet:   “Karagaqi” - Pejë
Palestra rezervë:  “Shani Nushi – Gjakovë    
Dita kur i zhvillon ndeshjet: e shtunë, e diele ora 15:00-19:00

KHF Drenica -Drenas

Skuadra: KHF DRENICA
Personi kontaktues: Agron Dubovci       
Emaili:   agron-dubovci@hotmail.com
Telefoni zyrtar:  044 207-397
Ngjyrat e  klubit (fanellave) e bardhë
Ngjyra rezervë:
Palestra: Palestra Sportive-Drenas 
Palestra rezervë:  
Dita kur i zhvillon ndeshjet: E shtunë , e diele

KH KEK-u (M) - Obiliq

Emri i klubit:   KH  KEK-u 
Personi kontaktues: Samedin Morina       
Emaili:kh_keku@outlook.com  
Telefoni zyrtar:  044/ 404 507
Ngjyrat e  klubit:   e gjelbërt
Ngjyra rezervë: 
Palestra:  Pa;estra Sportive - Obiliq
Palestra rezerv:  
Dita kur i zhvillon ndeshjet:   e diele ora 12:00

KH KEK-u - Obiliq

Emri i klubirat:   KH  KEK-u 
Personi kontaktues: Samedin Morina      
Emaili: kh_keku@outlook.com  
Telefoni zyrtar:  044/ 404 507
Ngjyrat e  klubit: e e bardhë
Ngjyra rezervë: 
Palestra: Palestra e Sporteve - Obiliq
Palestra rezerv:  
Dita kur i zhvillon ndeshjet: e diele ora 12:00

KH KEK-u -- Obiliq

Emri i klubit:   KH  KEK-u 
Personi kontaktues:Samedin Kurteshi     
Emaili: kh_keku@outlook.com
Telefoni zyrtar:  044/ 404 507
Ngjyrat e  klubit:  e bardhë
Ngjyra rezervë: e hirit  
Palestra:  Palestra e Sporteve - Obiliq
Palestra rezerv:  Prishtinë
Dita kur i zhvillon ndeshjet:   e diele ora 12:00

KH PRISHTINA – Prishtinë

KH PRISHTINA – Prishtinë

Personi kontaktues: Krenar Çela, Eduard Berisha, Taib Kabashi

Emaili: khprishtina@gmail.com, taibkabashi@hotmail.com

Telefoni zyrtar: 045-686 857, 044-115 600, 044- 146 720

Ngjyrat e klubit (fanellave): Kaltërt

Ngjyra rezervë: Bardhë

Palestra: “Pallati i Rinisë dhe i Sportit” – Prishtinë

Palestra rezervë: 1 Tetori Prishtinë

Dita kur i zhvillon ndeshjet: të shtunave dhe të dielave

Trajneri për kontakt: Taib Kabashi 044/146 720, 040/146 720

KH BESA Famiglia – Pejë

KH BESA Famiglia – Pejë

KH BESA Famiglia – Pejë

Personi kontaktues: Enis Idrizi

Emaili: besa_famiglia@hotmail.com

Telefoni zyrtar: 044 501 995, 044/364 182

Ngjyrat e klubit (fanellave): Kuqe

Ngjyra rezervë: Bardhë, kaltërt

Palestra ku i zhvillon ndeshjet: “Karagaqi” – Pejë

Palestra rezervë: “Shani Nushi – Gjakovë

Dita kur i zhvillon ndeshjet: e shtunë, e diele

Trajneri për kontakt: Tome Petreski

Edicioni 2019/2020
Trepça 21 : 21 Vushtrria
13.10.2019 | 17:00
P1 Trepça 10 : 11 Vushtrria
Drita - : - Kastrioti
15.10.2019 | 00:00
P1 Drita - : - Kastrioti
Vëllaznimi 21 : 40 BESA Famgas
12.10.2019 | 14:30
P1 Vëllaznimi 11 : 20 BESA Famgas
Prizreni 27 : 36 Prishtina
12.10.2019 | 18:00
P1 Prizreni 13 : 16 Prishtina
Drenica 32 : 26 Llapi
12.10.2019 | 19:00
P1 Drenica 14 : 12 Llapi
Edicioni 2019/2020
Logo Ekipi L F B H +/- P
1 BESA Famgas 3 3 0 0 113 : 56 57 6
2 Prishtina 3 3 0 0 121 : 78 43 6
3 Drenica 3 2 0 1 91 : 85 6 4
4 Vushtrria 3 1 1 1 77 : 91 -14 3
5 Kastrioti 1 1 0 0 42 : 25 17 2
6 Llapi 3 1 0 2 61 : 63 -2 2
7 Prizreni 3 1 0 2 86 : 92 -6 2
8 Trepça 2 0 1 1 44 : 59 -15 1
9 Drita 2 0 0 2 37 : 76 -39 0
10 Vëllaznimi 3 0 0 3 47 : 94 -47 0
Edicioni 2019/2020
Jusuf Gërvalla 25 : 25 Vëllaznimi
12.10.2019 | 13:30
P1 Jusuf Gërvalla 12 : 14 Vëllaznimi
Kastrioti 22 : 33 Prishtina
12.10.2019 | 17:00
P1 Kastrioti 8 : 13 Prishtina
Drita 25 : 51 Ferizaj
13.10.2019 | 13:30
P1 Drita 15 : 23 Ferizaj
Samadrexha 30 : 28 Shqiponja
12.10.2019 | 13:30
P1 Samadrexha 15 : 12 Shqiponja
Istogu 33 : 24 Vushtrria
13.10.2019 | 15:30
P1 Istogu 15 : 11 Vushtrria
Edicioni 2019/2020
Logo Ekipi L F B H +/- P
1 Ferizaj 3 3 0 0 116 : 71 45 6
2 Istogu 3 3 0 0 113 : 71 42 6
3 Prishtina 3 3 0 0 96 : 67 29 6
4 Vushtrria 3 2 0 1 93 : 54 39 4
5 Shqiponja 3 1 0 2 88 : 73 15 2
6 Kastrioti 3 1 0 2 73 : 88 -15 2
7 Samadrexha 3 1 0 2 61 : 95 -34 2
8 Jusuf Gërvalla 3 0 1 2 65 : 81 -16 1
9 Vëllaznimi 3 0 1 2 79 : 110 -31 1
10 Drita 3 0 0 3 51 : 125 -74 0

Facebook