• Shqip
  • English
  • German
  • French
PARALAJMËRIMET E JAVËS SË SHTATË
PARALAJMËRIMET E JAVËS SË SHTATË
 \r\n\r\nPrej sonte deri te hene  zhvillohet jabva e 7-te e Superliges se meshkujve dhe java e 6-te e Superliges se femrave vijon: si dhe Ligave tjera me kete orar si vijon:\r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\nSUPERLIGA – MESHKUJT\r\n\r\nJava e 7-të zhvillohet më 27/28.10.2012 takohen:\r\n\r\nGjilan: Drita – BESA Famiglia (I.Murtezi – V.Mustafa, H.Salihu) e enjte ora 19:00\r\n\r\nVushtrri: Kosova – Zhegra (E.Nallbani – S.Vitaku,A.Vitaku) e diele ora 17:00\r\n\r\nPrishtina – Samadrexha (A.Vitaku –E.Vitaku,F.Hashani) e shtunë ora 13:30\r\n\r\nSkenderaj: Drenica – Vjosa (I.Bytyqi – S.Kasapi, F.Prekazi) e shtunë ora 16:00\r\n\r\nPejë: Deçani – Trepça (I.Osmani –E.Latifi, N.Morina) e diele ora 13:00\r\n\r\nGjakovë: Vëllaznimi – Kastrioti (I.Murtezi – V.Mustafa, Sh.Demiri) e diele ora 17:00\r\n\r\n \r\n\r\nSUPERLIGA – FEMRAT\r\n\r\nJava e 6-të zhvillohet më 27/18.10.2012 takohen:\r\n\r\nGjakovë: Vëllaznimi – Trepça (I.Murtezi – V.Mustafa, Sh.Demiri) e diele ora 14:00\r\n\r\nFerizaj: Kastrioti – Drita (S.Morina – I.Krasniqi,S.Morina) e shtunë ora 15:00\r\n\r\nVushtrri: Kosova – Istogu (S.Vitaku – E.Nallbani,A.Vitaku) e diele ora 13:30\r\n\r\nGjakovë: Shqiponja – Prishtina (D.Gucati – R.Koro, M.Koro) e hëne ora 16:00\r\n\r\n \r\n\r\nLIGA E PARË – MESHKUJT\r\n\r\nJava e 2-të zhvillohet më 27/28.10.2012 takohen:\r\n\r\nPrishtina II – Istogu (D.Gucati – R.Koro, N.Beshiri) zhvillohet më 1.11.2012\r\n\r\nMalishevë: Rahoveci – Llapi (F.Jashari – M.Selmani, Obrazhda) e diele ora 14:00\r\n\r\nKaçanik: Lepenci – Prizreni (D.Demiri – M.Arifi,H.Mitrovica) e diele ora 11:00\r\n\r\n \r\n\r\nLIGA E PARË – FEMRAT\r\n\r\nJava e 4-të zhvillohet më 27/28.10.2012 takohen:\r\n\r\nSamadrexhë: Samadrexha – Prizreni (R.Çerkezi – A.Fejza, I.Sadriu) e diele ora 12:00\r\n\r\nKaçanik: Lepenci – Llapusha (S.Haziri – Sh.Haziri,) zhvillohet më 1.11.2012\r\n\r\nPrishtina II – KEK-u (D.Demiri – M.Arifi, Hashani) zhvillohet më 1.11.2012\r\n\r\nDeçan: Deçani – Skenderaj (F.Ademaj –B.Gashi, N.Morina) e shtunë ora 12:00\r\n\r\n \r\n\r\nLIGA E KADETËVE\r\n\r\nJava e 7-të zhvillohet më 27/28.10.2012 takohen:\r\n\r\nGjilan: Drita – BESA Famiglia (I.Murtezi – V.Mustafa, H.Salihu) e enjte ora 17:30\r\n\r\nVushtrri: Kosova – Zhegra (A.Fejza – R.Çerkezi,A.Vitaku) e diele ora 15:30\r\n\r\nPrishtina – Samadrexha (A.Vitaku – E.Vitaku, Hashani) e shtunë ora 12:00\r\n\r\nSkenderaj: Drenica – Vjosa (I.Bytyqi – E,Kasapi,F.Prekazi) e shtunë ora 14:30\r\n\r\nPejë: Deçani – Trepça (I.Osmani – E.Latifi,N.Morina) e diele ora 11:30\r\n\r\nGjakovë: Vëllaznimi – Kastrioti (I.Murtezi – V.Mustafa, Sh.Demiri) e diele ora 15:30\r\n\r\n \r\n\r\nLIGA E KADETEVE\r\n\r\nJava e 6-të zhvillohet më 27/18.10.2012 takohen:\r\n\r\nGjakovë: Vëllaznimi – Trepça (I.Murtezi – V.Mustafa, Sh.Demiri) e diele ora 12:30\r\n\r\nFerizaj: Kastrioti – Drita (S.Morina – I.Krasniqi,S.Morina) e shtunë ora 13:30\r\n\r\nVushtrri: Kosova – Istogu (S.Vitaku – E.Nallbani,A.Vitaku) e diele ora 12:00\r\n\r\nGjakovë: Shqiponja – Prishtina (D.Gucati – R.Koro, M.Koro) e hëne ora 14:30\r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n \r\n\r\n 
List of videos
Edicioni 2019/2020
Kastrioti - : - Vushtrria
28.09.2019 | 00:00
P1 Kastrioti - : - Vushtrria
Prizreni - : - BESA Famgas
28.09.2019 | 00:00
P1 Prizreni - : - BESA Famgas
Drita - : - Prishtina
28.09.2019 | 00:00
P1 Drita - : - Prishtina
Vëllaznimi - : - Llapi
28.09.2019 | 00:00
P1 Vëllaznimi - : - Llapi
Edicioni 2019/2020
Logo Ekipi L F B H +/- P
1 BESA Famgas 0 0 0 0 0 : 0 0 0
2 Kastrioti 0 0 0 0 0 : 0 0 0
3 Prishtina 0 0 0 0 0 : 0 0 0
4 Vëllaznimi 0 0 0 0 0 : 0 0 0
5 Drita 0 0 0 0 0 : 0 0 0
6 Vushtrria 0 0 0 0 0 : 0 0 0
7 Llapi 0 0 0 0 0 : 0 0 0
8 Prizreni 0 0 0 0 0 : 0 0 0
Edicioni 2019/2020
Prishtina 39 : 26 Vëllaznimi
14.09.2019 | 14:30
P1 Prishtina 24 : 13 Vëllaznimi
Jusuf Gërvalla 21 : 32 Ferizaj
14.09.2019 | 13:30
P1 Jusuf Gërvalla 9 : 15 Ferizaj
Kastrioti 26 : 22 Shqiponja
14.09.2019 | 17:00
P1 Kastrioti 13 : 13 Shqiponja
Drita 9 : 36 Vushtrria
14.09.2019 | 17:30
P1 Drita 4 : 16 Vushtrria
Samadrexha - : - Istogu
20.09.2019 | 18:00
P1 Samadrexha - : - Istogu
Edicioni 2019/2020
Logo Ekipi L F B H +/- P
1 Vushtrria 1 1 0 0 36 : 9 27 2
2 Prishtina 1 1 0 0 39 : 26 13 2
3 Ferizaj 1 1 0 0 32 : 21 11 2
4 Kastrioti 1 1 0 0 26 : 22 4 2
5 Istogu 0 0 0 0 0 : 0 0 0
6 Samadrexha 0 0 0 0 0 : 0 0 0
7 Shqiponja 1 0 0 1 22 : 26 -4 0
8 Jusuf Gërvalla 1 0 0 1 21 : 32 -11 0
9 Vëllaznimi 1 0 0 1 26 : 39 -13 0
10 Drita 1 0 0 1 9 : 36 -27 0

Facebook