• Shqip
  • English
  • German
  • French
Adresari i gjyqtarëve dhe vëzhguësve
Adresari i gjyqtarëve dhe vëzhguësve

Emri e mbiemri

  Pozita

 E-maili

 Telefoni

 

 

 

 

 Fahredin Hashani

Vëzhgues ndërkombëtar

 fahredinhashani@hotmail.com

 044 151-463

 Istref Sadriu

Vëzhgues i kategorisë I  

 istref.sadriu@hotmail.com

 044 283-534

 Faik Prekazi

Vëzhgues i kategorisë I  

 fprekazi@hotmail.com

 044 165-693

 Ibrahim Zhilivoda

Vëzhgues i kategorisë I  

 zhili_i@hotmail.com

 044 165-740

 Shaban Demiri

 Vëzhgues i kategorisë I  

 shabandemiri3gadime@hotmail.com 

 044 243-503

 Neki Morina

Vëzhgues i kategorisë I  

 neki_morina1@hotmail.com

 044 123-022

 Nazmi Beshiri

Vëzhgues i kategorisë I  
nazmi_beshiri@live.com
 044 379-605

 Hasan Shala

Vëzhgues i kategorisë I  

 hasan_shala1950@hotmail.com

 044 646-341

 Nexhat Sharani

 Vëzhgues i kategorisë I   

 nexhat.sharani@hotmail.com

 044 469-403

 Xhelal Vitaku

Vëzhgues i kategorisë I  

 xh.vitaku@hotmail.com

 044 259-439

 Isuf Mahmuti

 Vëzhgues i kategorisë II  

 isufmahmuti@hotmail.com

 044 163-173

 Mehmet Koro

 Vëzhgues i kategorisë II

 mehmet_koro59@hotmail.com

 044 190-150

 Vllaznim Mustafa

 Vëzhgues i kategorisë II  

 tafa025@hotmail.com

 044 177-023

 Shqipe Bajçinca

 Vëzhgues i kategorisë II  

 shqipb@hotmail.com  

 044 111-525

 

 

 

 

  Afrim Azemi

 Gjyqtarë i EHF-it

 

 

 Eshref Beqiri

 Gjyqtarë i EHF-it

 eshrefbeqiri@yahoo.com

 044 713-613

 Arsim Vitaku

 Gjyqtarë i EHF-it

 avitaku@gmail.com

 044 146-987

 Erdoan Vitaku

 Gjyqtarë i EHF-it

 vitakuer@gmail.com

 044 157-026

 Besfort Jahja

 Kandidat  për “Gjyqtarë i EHF-it”

 besfort.jahja@gmail.com

 049 700-929

 Sherif Xhema

 Kandidat  për “Gjyqtarë i EHF-it”

 sherifxhema@gmail.com

 044 336-969

 Ilir Bytyqi

 Gjyqtarë “Jung reffere të EHF-it”

 iliri_he7@hotmail.com

 045 526-000

 Syart Kasapi

 Gjyqtarë “Jung reffere të EHF-it”

 syart.55@hotmail.com

 044 494-287

 Isak Osmani

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 isakosmani@hotmail.com

 045 620-300

 Sebahedin Vitaku

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 sebo_shoes@hotmail.com

 044 173-822

 Besim Lushta

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 erduannallbani@hotmail.com

 044 249-595

 Erduan Nallbani

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 besim_lushta@hotmail.com

 044 157-026

 Ilir Krasniqi

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 rili_17@hotmail.com

 044 333-499

 Samedin Morina

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 ciga853@hotmail.com

 044 123-853

 Muhamet Arifi

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 muhamet.arifi@hotmail.com

 044 809-686

 Driton Demiri

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 dridon3@hotmail.com

 044 597-639

 Dardan Gucati

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 daki_e@hotmail.com

 044 683-728

 Ramadan Koro

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 ramko_28@hotmail.com

 044 937-059

 Getoar Bujupi

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 getoari.g.unit@hotmail.com

 044 406-735

 Genc Bujupi

 Gjyqtarë i kategorisë  I

 gencbujupi@hotmail.com

 045 626-388

 Armend Fejza

 Gjyqtarë i kategorisë  II

 armend_b@hotmail.com

 049 717-316

 Rasim Qerkezi

 Gjyqtarë i kategorisë  II

 r.asim.1996@hotmail.com

 049 683-375

 Florent Cakiqi

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 real-flori@hotmail.com

 044 733-916

 Ylli Morina

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 ylli_555@hotmail.com

 049 494-380

 Arlind Cernobregu

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 arlind.it@live.com

 049 660-366

 Uran Duraku

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 urann.duraku@gmail.com

 049 420-175

 Valeriana Malaj

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 valeriana.malaj@universitetiaab.com

 045 678-330

 Mane Ibrahimi

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 m.ibrahimi7@live.com

044 152-445 

 Diar Shosholli

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 diarshosholli@hotmail.com

 049 687-622

 Shkelqim Maloku

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 kimi-2nd@live.com

 044 681-126

 Samet Haziri

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 meti_s15@hotmail.com

 044 638-327

 Shkodran Haziri

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 shkodran.haziri@hotmail.com

 044 869-583

 Berat Gashi

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 berati_15@hotmail.com

 044 527-943

 Fatmir Ademaj

 Gjyqtarë i kategorisë  III

 fatmir.ademaj.3@hotmail.com

 045 344-000

 Agnesa Canolli

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 

 049 840-403

 Emine Hoti

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare 

 ina-hoti@hotmail.com

 044 387-042

 Gjylishahe Bajramaj

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 

 044 182-931

 Floriana Knushi

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 

 045 547-608

 Arian Bakija

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 abakija@hotmail.com

 049 284-431

 Bardh Kupa

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 

 

 Denis Cana

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 denis_cana@hotmail.com

 044 107-040

 Denis Raci

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 denis.rraci@outlook.com

 044 102-551 

 Fidaim Mahmuti

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 fidaim.mahmuti@hotmail.com 

 

 Eldin Tahiri

 Gjyqtarë i kategorisë  fillestare

 dino.dinoss@hotmail.com

 044 552-337