Dy ndeshje të forta e hapën kampionatin
Dy ndeshje të forta e hapën kampionatin
Tre derbi në xhiron e parë të Superligës
Tre derbi në xhiron e parë të Superligës
Përcaktohet orari i Kombëtares A
Përcaktohet orari i Kombëtares A
Tërhiqet shorti i Ligës së Parë
Tërhiqet shorti i Ligës së Parë
Edhe të dielën dominuan skuadrat vendase
Edhe të dielën dominuan skuadrat vendase
previous arrow
next arrow

Lajmet e fundit

Me dy ndeshje të forta e interesante është hapur edicioni 2021/2022 në Superligën e Kosovës …

Të mërkurën fillon edicioni i ri i garave në kampionatin e Kosovës në hendboll (meshkujt). …

Është përcaktuar orari i Kombëtares A të Kosovës në hendboll në kualifikimet për Kampionatin Botëror …

Të hënën është tërhequr shorti për Ligën e Parë të Kosovës në hendboll në të …

Të dielën janë luajtur dy ndeshjet e fundit të xhiros së parë të Superligës së …

Trepça është ndalur në raundin e parë të Kupës Evropiane për hendbollistë. Pasi në ndeshjen …

Reprezentuesja e Kosovës, Pashke Marku po vazhdon me paraqitje të mira në kampionatin e Zvicrës. …

Pivotja e Kombëtares së Kosovës, Suzana Ujkiq, karrierën po e vazhdon në Francë. Ujkiq deri …

Garat vendore

Lajmet nga garat

Me dy ndeshje të forta e interesante është hapur edicioni 2021/2022 në Superligën e Kosovës …

Të mërkurën fillon edicioni i ri i garave në kampionatin e Kosovës në hendboll (meshkujt). …

Të hënën është tërhequr shorti për Ligën e Parë të Kosovës në hendboll në të …

Të dielën janë luajtur dy ndeshjet e fundit të xhiros së parë të Superligës së …

Trepça është ndalur në raundin e parë të Kupës Evropiane për hendbollistë. Pasi në ndeshjen …

Trepça është mbajtur në lojë deri në pesë minutat e fundit të takimit ndaj skuadrës …

Të shtunën janë luajtur ndeshjet e para të javës së parë të Superligës së hendbollisteve.Skuadrat …

Ndeshja mes Prishtinës dhe Jusuf Gërvallës e hap edicionin 2021/2022 në Superligën e Kosovës në …

Të ardhëshme

Kamionati botëror 2023: Faza 1

Përfaqësueset

Është përcaktuar orari i Kombëtares A të Kosovës në hendboll në kualifikimet për Kampionatin Botëror …

Reprezentuesja e Kosovës, Pashke Marku po vazhdon me paraqitje të mira në kampionatin e Zvicrës. …

Pivotja e Kombëtares së Kosovës, Suzana Ujkiq, karrierën po e vazhdon në Francë. Ujkiq deri …

Skuadra Kreuzlingen e ka fituar edhe ndeshjen e dytë në Ligën B të Zvicrës. Të …

Pas një viti e gjysmë mungesë për shkak të lëndimit të gjurit, kapitenia e Kombëtares …

Lojtari i Kombëtares së Kosovës, Bujar Ramosaj, ka filluar fuqishëm karrierën në Zvicër. Ramosaj ditë …

Ka nisur edicioni 2021/2022 për një pjesë të hendbollisteve të Kombëtares së Kosovës. Dy prej …

Njëri prej lojtarëve kryesorë në Kombëtaren e Kosovës në hendboll, Bujar Ramosaj, do ta vazhdojë …

Video galeria

Partnerët dhe Sponzorët