Lajmet e fundit
“Neptun” shtohet në listën e partnerëve të FHK-së


30.03.2021

Zyrtare

Rezultatet e fundit në rrafshin ndërkombëtar kanë bërë që Federata e Hendbollit e Kosovës të …
Kastrioti merr pikët në Samadrexhë


28.03.2021

Garat vendore

Kastriotit të Ferizajt i ka takuar ndeshja e fundit e javës së 18-të të Superligës …
Besa me fitore të lartë në Gjakovë


28.03.2021

Garat vendore

Besa Famgas ka vazhduar dominimin në Superligën A të Kosovës në hendboll. Në kuadër të …
Bytyqi e Kasapi drejtuan ndeshje çerekfinale në Ligën Evropiane


28.03.2021

Gjyqtarët

Një tjetër delegim evropian kishin gjyqtarët e Federatës së Hendbollit të Kosovës këtë fundjavë. Dy …
Trepça fiton derbin dhe del në vend të tretë


28.03.2021

Garat vendore

Pivoti Sali Maxhera ka shënuar 9 gola për ta udhëhequr skuadrën e Trepçës në derbin …“Neptun” shtohet në listën e partnerëve të FHK-së


30.03.2021

Rezultatet e fundit në rrafshin ndërkombëtar kanë bërë që Federata e Hendbollit e Kosovës të …Kastrioti merr pikët në Samadrexhë


28.03.2021

Kastriotit të Ferizajt i ka takuar ndeshja e fundit e javës së 18-të të Superligës …Besa me fitore të lartë në Gjakovë


28.03.2021

Besa Famgas ka vazhduar dominimin në Superligën A të Kosovës në hendboll. Në kuadër të …Bytyqi e Kasapi drejtuan ndeshje çerekfinale në Ligën Evropiane


28.03.2021

Një tjetër delegim evropian kishin gjyqtarët e Federatës së Hendbollit të Kosovës këtë fundjavë. Dy …Trepça fiton derbin dhe del në vend të tretë


28.03.2021

Pivoti Sali Maxhera ka shënuar 9 gola për ta udhëhequr skuadrën e Trepçës në derbin …Istogu i pandalshëm, mposht edhe Prishtinën


27.03.2021

Istogu vazhdon të mbetet i pamposhtur në Superligën e Kosovës në hendboll në konkurrencë të …Derbi në Istog


26.03.2021

Në Istog luhet derbi i xhiros së 18-të të Superligës së hendbollisteve. Të shtunën nga …Në Ferizaj ndeshja për vend të tretë


26.03.2021

Superliga A e hendbollistëve vazhdon këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 24-t. Ndeshja më …

Rezultatet

GARAT VENDORE​
Kastrioti merr pikët në Samadrexhë


28.03.2021

Garat vendore

Kastriotit të Ferizajt i ka takuar ndeshja e fundit e javës së 18-të të Superligës …
Besa me fitore të lartë në Gjakovë


28.03.2021

Garat vendore

Besa Famgas ka vazhduar dominimin në Superligën A të Kosovës në hendboll. Në kuadër të …
Trepça fiton derbin dhe del në vend të tretë


28.03.2021

Garat vendore

Pivoti Sali Maxhera ka shënuar 9 gola për ta udhëhequr skuadrën e Trepçës në derbin …
Istogu i pandalshëm, mposht edhe Prishtinën


27.03.2021

Garat vendore

Istogu vazhdon të mbetet i pamposhtur në Superligën e Kosovës në hendboll në konkurrencë të …
Derbi në Istog


26.03.2021

Garat vendore

Në Istog luhet derbi i xhiros së 18-të të Superligës së hendbollisteve. Të shtunën nga …Kastrioti merr pikët në Samadrexhë


28.03.2021

Kastriotit të Ferizajt i ka takuar ndeshja e fundit e javës së 18-të të Superligës …Besa me fitore të lartë në Gjakovë


28.03.2021

Besa Famgas ka vazhduar dominimin në Superligën A të Kosovës në hendboll. Në kuadër të …Trepça fiton derbin dhe del në vend të tretë


28.03.2021

Pivoti Sali Maxhera ka shënuar 9 gola për ta udhëhequr skuadrën e Trepçës në derbin …Istogu i pandalshëm, mposht edhe Prishtinën


27.03.2021

Istogu vazhdon të mbetet i pamposhtur në Superligën e Kosovës në hendboll në konkurrencë të …Derbi në Istog


26.03.2021

Në Istog luhet derbi i xhiros së 18-të të Superligës së hendbollisteve. Të shtunën nga …Në Ferizaj ndeshja për vend të tretë


26.03.2021

Superliga A e hendbollistëve vazhdon këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 24-t. Ndeshja më …Rahoveci mposht Deçanin, hapet gara në Ligën e Parë


22.03.2021

Rahoveci ka fituar bindshëm derbin e javës së 14-të të Ligës së Parë të Kosovës …Pa fitues në përballjen e rivalëve të moçëm


21.03.2021

Rivalët e moçëm, Trepça e Vëllaznimi, si shumë herë në vitet e fundit kanë ofruar …

PËRFAQËSUESET
Kosova humb nga Italia, por fiton shumë lojtare


20.03.2021

Përfaqësueset

Humbin ndeshjen vendimtare për kalim tutje në kualifikimet për Botërorin 2021, atë nga Italia. Të …
Shabani: I kthehemi lojës me Italinë, shpresojmë në sukses


20.03.2021

Përfaqësueset

Selektori i Kosovës, Agron Shabani, ka thënë se fillimi i keq i pjesës së dytë …
Kosova humb ndeshjen me Austrinë, por jep sinjale të mira


20.03.2021

Përfaqësueset

Kombëtarja e Kosovës në hendboll ka humbur ndeshjen e parë kualifikuese për Botërorin 2021. Të …
Ambasadori i Kosovës në Austri viziton ekipin kombëtar


19.03.2021

Përfaqësueset

Ambasadori i Kosovës në Austri, Lulzim Pllana, ka vizituar sot hendbollistet e Kombëtares së Kosovës …
Kombëtarja e hendbollisteve mësoi kundërtshtarët në kualifikimet e ardhshme për Evropian


17.03.2021

Përfaqësueset

Hendbollistet e Kombëtares së Kosovës sot udhëtojnë për në Austri ku të premten e të …Me sukses në Portugali, Kosova takohet me Spanjën, Hungarinë dhe Sllovakinë në kualifikimet e rregullta


25.03.2021

Të enjten është tërhequr shorti për kualifikimet e rregullta për Euro 2022 në konkurrencë të …Ajdin Gashi shtohet në listën e lojtarëve që konkurrojnë për vend te Kombëtaret e Kosovës


22.03.2021

Federata e Hendbollit e Kosovës po vazhdon punën për të forcuar ekipet kombëtare të kategorive …Kosova humb nga Italia, por fiton shumë lojtare


20.03.2021

Humbin ndeshjen vendimtare për kalim tutje në kualifikimet për Botërorin 2021, atë nga Italia. Të …Shabani: I kthehemi lojës me Italinë, shpresojmë në sukses


20.03.2021

Selektori i Kosovës, Agron Shabani, ka thënë se fillimi i keq i pjesës së dytë …Kosova humb ndeshjen me Austrinë, por jep sinjale të mira


20.03.2021

Kombëtarja e Kosovës në hendboll ka humbur ndeshjen e parë kualifikuese për Botërorin 2021. Të …Ndeshja Kosovë – Austri transmetohet në 21 Plus


19.03.2021

Ndeshjen kualifikuese për Botërorin 2021 në mes të Kosovës dhe Austrisë e transmeton RTV 21 …Ambasadori i Kosovës në Austri viziton ekipin kombëtar


19.03.2021

Ambasadori i Kosovës në Austri, Lulzim Pllana, ka vizituar sot hendbollistet e Kombëtares së Kosovës …Kombëtarja e hendbollisteve mësoi kundërtshtarët në kualifikimet e ardhshme për Evropian


17.03.2021

Hendbollistet e Kombëtares së Kosovës sot udhëtojnë për në Austri ku të premten e të …

Ndeshja e ardhëshme

Partnerët

Video Galeria

Vetem 65


Filmi dokumentar “Vetëm 65”
received_729313717947543


Highlights: Romania vs Kosova
photo by: @besim.mydyti


Highlights: Kosova vs Romania
653X344779605_FB_IMG_1604911635442-1


Highlights: Kosova vs Sweden
DSC_7578


Highlights: Montenegro v Kosova

Sponzorët