Përfaqësuesja shumë e motivuar para sfidave kualifikuese për botëror.

Në foto shihen lojtarët e Kombëtares sonë bashkë me përzgjedhësin, Taip Ramadani dhe trajnerët tjerë.

Të mërkurën mbrëma hendbollistët e përfaqësueses së Kosovës kanë nisur fazën e fundit të përgatitjeve para paraqitjes në kualifikimet për kampionatin botëror që vitin e ardhshëm mbahet në Danimarkë e Gjermani. Nën urdhërat e përzgjedhësit Taip Ramadani dhe shtabit teknik të tij, hendbollistët kanë treguar përkushtim të madh që në stërvitjen e parë, që nuk […]