E treta dhe e para takohen në Gjilan

Drita e pret skuadrën pejane Besa FamGas në ndeshjen e pjesës së epërme të tabelës. Ndeshja që luhet të shtunën (nesër) nga ora 18:00 në palestrën në Gjilan është njëra prej pesë ndeshjeve të javës së 18-të të Superligës…