Të mërkurën dy ndeshje të javës së 24-të

Java e 24-t në Superligën A të Kosovës në hendboll për meshkuj zhvillohet të mërkurën e të enjten. Kampioni dhe lideri i tabelës, Besa FamGas luan ndaj Vëllaznimit në Gjakovë, të mërkurën (nesër) nga ora 19:00. Në termin të njëjtë në Gjilan zhvillohet ndeshja mes Zhegrës e Prishtinës.Të enjten prej orës 18:30 në Gjilan takohen […]