Sot Shqiponja e pret Prishtinën

Me ndeshjen mes Shqiponjës dhe Prishtinës fillon java e 19-të në Superligën A të Kosovës në hendboll për femra. Kjo ndeshje luhet në Gjakovë të premten (sot) prej orës 18:00. Është kjo java e parafundit e kampionatit. Shqiponja është e dyta në tabelë me 29 pikë, ndërsa Prishtina e katërta me 19 pikë. Në vend […]