Të premten (nesër) shorti për kampionatin e ri

Të premten (nesër) prej orës 12:00 tërhiqet shorti për kampionatin e ri të Kosovës në hendboll. Shorti tërhiqet për Superligën e meshkujve dhe poashtu për Superligën e femrave për edicionin 2018\19. Bordi i Federatës së Hendbollit të Kosovës në mbledhjen e mbajtur ditë më parë ka vendosur që kampionati i ri në Superligën e meshkujve […]