Të enjten luhen ndeshjet e javës së 11-të

Të gjitha pesë ndeshjet e javës së 11-të të Superligës së Kosovës për hendbollistë luhen të enjten (nesër). Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo në mes të Vëllaznimit e Vushtrrisë që zhvillohet në Gjakovë nga ora 19:00. Bëhet fjalë për skuadra të mesit të tabelës dhe me të drejtë pritet rivalitet dhe hendboll i […]