Derbi i hendbollisteve luhet në Prishtinë

Krahas ngjarjes ndërkombëtare IHF Trophy Intercontinental dhe ndeshjeve të kombëtares A, aktivitetet e hendbollit në vend vazhdojnë këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 16-të të Superligës së hendbollisteve. Derbi i kësaj xhiro zhvillohet të dielen nga ora…