Vjosa e KEK-u me fitore të reja

Të shtunën e të dielen është luajtur edhe java e shtatë në Ligën e Parë të Kosovës në hendboll (femrat). Vjosa e ka shënuar edhe fitoren e shtatë rresht. Vjosa ka fituar ndaj Trepçës me rezultat 25:17 dhe tani…

Samadrexha ndal në barazim Zhegrën

Skuadra e Samadrexhës ia ka dalur të ndalë vrullin e Zhegrës në Ligën e Parë të Kosovës në hendboll (meshkujt). Në derbin e javës së shtatë të luajtur të dielen në Vushtrri, Samadrexha barazoi me Zhegrën me rezultat 37:37.…