Në foto shihet një lojtare me top në dorë e cila është hedhur lartë për të shënuar në portë, mbrapa saj është një bashkëlojtare dhe dy lojtare të ekipit kundërshtar.

Samadrexha befason Ferizajn

Samadrexha ka shkaktuar befasi të madhe në Superligën e Kosovës në hendboll në konkurrencë të femrave. Samadrexha të shtunën e ka mposhtur liderin e deritashëm, Ferizajn, me rezultat 28:27, në kuadër të javës së 13-të. Për Ferizajn ishte vetëm…