Zhegra mposht Vushtrrinë, stabilizohet në mesin e tabelës

Zhegra ka mposhtur Vushtrrinë të dielën dhe është stabilizuar në mesin e tabelës së Superligës së Kosovës në hendboll. Vushtrria ishte vendase, por me marrëveshje të dy klubeve ndeshja u luajt në Gjilan.Zhegrasit fituan me  rezultat 37:32. Epërsi prej pesë golave Zhegra kishte edhe pas pjesës së parë, 20:15. Zhegra renditet e pesta me 15 […]