Derbit në Prishtinë e Ferizaj

Prishtina – Ferizaj dhe Kastrioti – Vushtrria janë kryendeshjet e javës së 19-të të Superligës së Kosovës në hendboll në konkurrencë të femrave. Ndeshja e dy skuadrave me synime në këtë edicion, Prishtinës e Ferizajt, luhet të shtunën nga ora 17:00 në kryeqytet. Një orë më vonë nis takimi në Ferizaj në mes të Kastriotit […]