Fitore me shumë peshë ndaj Kuvajtit

Kombëtarja e Kosovës e ka fituar bindshëm miqësoren ndaj Kuvajtit. Të premten mbrëma në Podgoricë, Kombëtarja jonë fitoi me rezultatin 36:26. Djemtë tanë kanë dominuar që nga fillimi dhe fitorja nuk është vënë në dyshim për asnjë moment. Të kujtojmë që dy vjet më parë me Kuvajtin në Kosovë kishim një humbje e një barazim.Ndeshja […]