Të mërkurën ndeshja vendimtare në mes të Prishtinës dhe Ferizajt

Prishtina dhe Ferizaj e luajnë të mërkurën mbrëma ndeshjen vendimtare për vend në finale të plejofit në Superligën e Kosovës në hendboll (femrat). Pas dy ndeshjeve, rezultati është 1:1. Ndërkohë gjysmëfinalja e tretë zhvillohet nesër në mbrëmje nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në kryeqytet. Prishtina e kishte fituar ndeshjen e parë […]