Pionierët i luajnë në Istog ndeshjet gjysmëfinale

Të shtunën e të dielën janë ndeshjet e Turneut Final të Ligës së Pionierëve të Kosovës në hendboll. Pas çerekfinaleve interesante, hendboll i bukur pritet edhe në gjysmëfinale dhe në finale. Turneu Final organizohet në Istog. Të shtunën janë ndeshjet gjysmëfinale. Prej orës 10:00 takohen Deçani e Istogu, kurse prej orës 11:30 është ndeshja Besa […]