Përfundon Evropiani për Kombëtaren U18

Me ndeshjen e së dielës ndaj Belgjikës, ka përfunduar Kampionati Evropian i Divizionit B për Kombëtaren U18 të Kosovës në hendboll (djemtë). Kombëtarja jonë humbi me rezultat 30:25, ndonëse pas pjesës së parë kishte epërsi bindëse, 15:9. Në pjesën e parë djemtë tanë kanë dominuar plotësisht dhe kanë krijuar epërsi deri në shtatë gola. Shtatë […]