Kapitenja jonë e para

Dy ndeshje, 20 gola. Kapitenja jonë, Leonora Demaj, ishte e pandalshme në ndeshjet me Ishujt Faroe. Dhe ajo ishte bindshëm golashënuesja më e mirë në fazën e parë kualifikuese për Kampionatin Botëror 2023.Lojtaret tjera më efikase i kanë shënuar nga 17 gola.Demaj vazhdimisht është shquar me numrin e madh të golave që ka shënuar për […]