Kastrioti me pikë të madhe, ndalë në barazim Besën

Besa Famgas është ndalur në barazim pas një kohe të gjatë në Superligën e Kosovës në hendboll. Këtë e arriti Kastrioti i Ferizajt, të mërkurën mbrëma. Ndeshja Kastrioti – Besa Famgas përfundoi 31:31. Ishte ndeshje e mbetur e xhiros së 11-të të Superligës së Kosovës në hendboll. Ndeshjen më mirë e nisën vendasit, por pas […]

Sonte ndeshja Kastrioti – Besa Famgas

Sonte prej orës 18:00 luhet ndeshja e mbetur e xhiros së 11-të të Superligës së Kosovës në hendboll (meshkujt). Në palestrën “Bill Clinton” në Ferizaj takohen Kastrioti dhe Besa Famgas. Kjo ndeshje ishte shtyrë për shkak të angazhimeve evropiane të skuadrës nga Peja, Besa Famgas. Kampionia aktuale, Besa, është favorite, por ferizajasit do të bëjnë […]