Fitore e rëndësishme e Rahovecit në Ferizaj

Rahoveci ka shënuar fitore të rëndësishme në luftë për të siguruar plejofin në Superligën e Kosovës në hendboll. Të mërkurën mbrëma në kuadër të xhiros së 21-të të Superligës A, Rahoveci fitoi 38:34 ndaj Kastriotit në Ferizaj.“Vreshtarët” e nisën ndeshjen mirë dhe shpejt krijuan epërsi prej 7:1. Rahoveci më pas ka mbajtur epërsi jo të […]