Në fundjavë turneu final i ligës së juniorëve

Të shtunën e të dielën në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë zhvillohet turneu final (Final4) i ligës së juniorëve të Kosovës në hendboll.Pas një gare interesante në grupe, katër skuadrat më të mira luftojnë për titull të kampionit.Në gjysmëfinalen e parë takohen Besa Famgas dhe Trepça. Besa ishte e para në grupin B, […]