Fitore e Kastriotit në kryeqytet

Kastrioti i Ferizajt ka vazhduar me fitore. Të shtunën në kryeqytet, Kastrioti e mposhti Prishtinën me rezultatin 34:29. Ndeshja i takoi xhiros së 16-të të Superligës së Kosovës në hendboll (meshkujt).Kastrioti është i katërti me 20 pikë. Prishtina mbetet e pesta me 14 pikë.Skuadra ferizajase u shkëput herët në rezultat dhe mbajti epërsi bindëse deri […]