Match details

21 Nëntor 2021
17:00
KH Besa Famgas
F F F F F
34
34 22
KH Prishtina
F F F F F
22
17-12
Full Time
Match details
KH Besa Famgas
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Nikolla Prce 1 0 0 0 0
Kastriot Jupa 5 0 1 0 0
Balsa Racic 6 1 0 0 0
Deniz Terziqi 2 0 0 0 0
Denis Shabanovic 1 0 0 0 0
Egzon Gjuka 6 0 0 0 0
Jon Muqolli 3 0 0 0 0
Ardit Tafilaj 0 0 1 0 0
Arbios Mushkolaj 4 0 0 0 0
Ermal Dukaj 1 0 0 0 0
Jon Vokshi 1 0 0 0 0
Victor Alonso Garcia 4 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Mursel Mehmeti 0 0 0 0 0
Arti Luzha 0 0 0 0 0
KH Prishtina
Lojtarët
Player G YC 2min RC BC
Vlerson Zherka 7 0 0 0 0
Beni Sula 0 1 0 0 0
Oltion Beshiri 3 0 0 0 0
Albi Gjuka 1 0 0 0 0
Rron Ramadani 0 0 2 0 0
Ylli Visoka 3 0 0 0 0
Lulzim Shabani 3 0 0 0 0
Agon Bajqinovci 0 0 0 0 0
Enis Kuleta 1 0 1 0 0
Rikard Quni 0 0 0 0 0
Hekuran Ramadani 0 0 0 0 0
Drin Ferati 0 0 0 0 0
Portierët
Player G YC 2min RC BC
Flakrim Beqiraj 0 0 0 0 0
Behar Terziqi 0 0 0 0 0
Emre Karabeg 0 0 0 0 0
Head to Head
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve -2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 23 Shtator 2021 19:00
Prishtina
34
34 40
Besa Famgas
40
Kupa e Kosovës (M) - 2020-2021 Eliminatore
22 Maj 2021 19:15
Besa Famgas
38
38 29
Prishtina
29
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Play-off
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 12 Maj 2021 19:15
Prishtina
32
32 39
Besa Famgas
39
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Play-off
Salla e Sportit Karagaç | 8 Maj 2021 16:00
Besa Famgas
33
33 29
Prishtina
29
competition logo
competition logo
Superliga e Meshkujve - 2020-2021 Faza grupore
31 Mars 2021 19:30
Prishtina
25
25 39
Besa Famgas
39