Lajme

Të premten është mbajtur Kuvendi i Jashtëzakonshëm i Punës i …

Sot prej orës 14:00 mbahet Kuvendi i Jashtëzakonshëm i Punës …

Në fundjavë luhen ndeshjet e xhiros së parë në Ligën …

Me ndeshjen Jusuf Gërvalla – Ferizaj fillon xhiroja e tretë …

Edhe xhiroja e tretë e Superligës së Kosovës në hendboll …

Trajneri pejan, Arben Muqolli, ka marrë drejtimin e KH Vushtrrisë. …

Një tjetër xhiro evropiane, një tjetër angazhim për gjyqtarët kosovarë …

Federata e Hendbollit e Kosovës dhe “Ujë Rugove” kanë arritur …

Në palestrën “Jeton Tërstena – Tota” në Vushtrri të dielën …

Kampioni në fuqi, Istogu, e ka fituar edhe ndeshjen e …

Të hënën hendbollistët e rinjë të Kombëtareve të Kosovës nisin …

Të shtunën janë luajtur dy ndeshje në Superligën e hendbollisteve. …

Të shtunën janë luajtur dy ndeshjet e para të xhiros …

Federata e Hendbollit e Kosovës vazhdon të ketë besimin maksimal …

Të premten ka vdekur trajneri i klubit të hendbollit Vushtrria, …

Drejtuesit e Federatës së Hendbollit të Kosovës, presidenti, Eugen Saraçini, …

Java e dytë e Superligës së Kosovës në hendboll në …

Dy prej skuadrave kryesore në vitet e fundit në hendbollin …

Presidenti i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Eugen Saraçini të …

Të martën është tërhequr shorti për edicionin 2022/2023 në Ligën …