Lajme

Rreth 1800 shikues janë mbledhur në palestrën “Minatori” në Mitrovicë …

Ferizaj e ka fituar ndeshjen e parë me Vushtrrinë, në …

Istogu ka fituar pa telashe në ndeshjen e parë gjysmëfinale …

Pasi humbi finalen dramatike të Kupës së Kosovës, Besa Famgas …

Trepça e Prishtina takohen në tjetër gjysmëfinale të rëndësishme. Pasi …

Ferizaj e Vushtrria takohen në gjysmëfinale të plejofit në Superligën …

Pasi e fitoi Kupën e Kosovës, KHF Istogu e nis …

Kapiteni i Trepçës, Sali Maxhera dhe fundorja e Istogut, Tainara …

Të hënën një takim shumë konstruktiv të punës kanë pasur …

Hendbollisti Kushtrim Kastrati i ka dhënë fund karrierës si lojtar …

Me spektakël të mahnitshëm ka përfunduar turneu final i Kupës …

Istogu ka dominuar në finale për ta fituar Kupën e …

Të dielen (sot) zhvillohen finalet e Kupës së Republikës së …

Trepça është finaliste e Kupës së Kosovës në hendboll.Në gjysmëfinale …

Istogu është kualifikuar në finale të Kupës së Kosovës në …

Besa Famgas është kualifikuar në finale të Kupës së Kosovës …

Vushtrria është finalistja e parë e Kupës së Kosovës në …

Pas përfundimit të stinorit të rregullt në Superligë, fokusi i …

Në pjesëmarrjen e parë në turneun final të Kupës së …

Kupa e Republikës së Kosovës pasuron historikun e të gjitha …