Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Ndeshja Kosovë – Austri transmetohet në 21 Plus

Ndeshjen kualifikuese për Botërorin 2021 në mes të Kosovës dhe Austrisë e transmeton RTV 21 Plus. Ndeshja zhvillohet në Austri, sot nga ora 18:10.
Ndeshja e hendbollisteve i takon raundit të parë kualifikues për Botërorin 2021.

Lajme tjera