Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sot Kuvendi i rregullt i Punës

Të enjten (sot) mbahet Kuvendi i rregullt i Punës i Federatës së Hendbollit të Kosovës.
Kuvendi mbahet në Hotel Internacional Prishtina prej orës 17:00.
Në kuvend do të shqyrtohen dhe pritet të miratohen raporte të ndryshme lidhur me aktivitetet e shumta të Federatës së Hendbollit.

Lajme tjera