Të mërkurën shorti për Superligë

Të mërkurën (nesër) prej orës 15:00 në lokalet e Federatës së Hendbollit të Kosovës tërhiqet shorti për edicionin 2023/2024 në Superligën e Kosovës në hendboll. Shorti tëhiqet për Superligën e hendbollistëve dhe atë të hendbollisteve.
Shorti do të transmetohet live në kanalin zyrtar të Federatës së Hendbollit të Kosovës në “Youtube”. Po ashtu të mirëseardhur janë përfaqësuesit e klubeve të Superligës.
Edicioni i ri garues fillon më 16 shtator.

Lajme tjera