Jupa e Kameri më të mirët e vitit

Në një ceremoni madhështore të mbajtur të mërkurën mbrëma në ambientet e Sheshit 21 në Prishtinë, Federata e Hendbollit e Kosovës ka shpërblyer më të mirët e vitit 2017. Kastriot Jupa i skuadrës Besa FamGas dhe Elma Kameri e Istogut janë shpallur më të mirët e vitit 2017. Pivoti Jupa me skuadrën pejane ka fituar […]

FHK-ja sot me 24 janar shpall më të suksesshmit e vitit 2017

Federata e Hendbollit e Kosovës sot me 24 janar  me fillim prej ora 17:00 ne ambientet e Sheshit 21 në Prishtinë do të organizojë manifestimin për shpalljen e “Laureatëve te viti 2017”. Manifestimin mund ta ndiqni direkt në RTV 21 Plus.