Superliga e Meshkujve

Sezona 2020-21

Play Off

Finalet

8 Maj 2021 - 16:00 Salla e Sportit Karagaç
Besa Famgas 33
Prishtina 29
12 Maj 2021 - 19:15 Pallati i Rinisë dhe Sporteve
Prishtina 32
Besa Famgas 39

Gjysëfinalet

20 Prill 2021 - 17:30
Vëllaznimi 23
Besa Famgas 49
20 Prill 2021 - 17:00
Trepça 27
Prishtina 40
17 Prill 2021 - 17:00
Prishtina 40
Trepça 26
17 Prill 2021 - 17:00
Besa Famgas 40
Vëllaznimi 19

Faza grupore

Superliga B

Faza grupore