Përfaqësuesja e meshkujve – u18 M

Lajmet e fundit

Pas grumbullimeve të shumta dhe turneut shumë të rëndësishëm në Belgjikë, Kombëtarja U18 e Kosovës …

Periudha festive e funditit nuk është periudhë pushimi për Federatën e Hendbollit të Kosovës dhe …

Pas një udhëtimi të gjatë, Kombëtarja U18 e Kosovës në hendboll ka arritur të martën …

Hendbollistët e Kombëtares U18 të Kosovës po punojnë me përkushtim dhe seriozitet maksimal. Ata janë …

Ditëve të ardhshme në Prishtinë do të mbahet grumbullimi i radhës i hendbollistëve të Kombëtares …

M18 EHF Championship: Riga 2022

Faza grupore
8 Gusht 2022 - 15:30 Riga
Latvia
37
17
Kosova
8 Gusht 2022 - 19:30 Riga
North Macedonia
34
19
Turkey
9 Gusht 2022 - 13:00 Riga
Kosova
16
39
North Macedonia
9 Gusht 2022 - 15:00 Riga
Turkey
32
33
Latvia
11 Gusht 2022 - 13:00 Riga
Turkey
29
23
Kosova
11 Gusht 2022 - 15:00 Riga
North Macedonia
33
23
Latvia
14 Gusht 2022 - 15:00 Riga
Kosova
25
30
Belgium
Tabela
# Team P W D L + - +/- Pts
1 3 3 0 0 106 58 48 6
2 3 2 0 1 93 82 11 4
3 3 1 0 2 80 90 -10 2
4 3 0 0 3 56 105 -49 0
Përfaqësuesja
# Player GP G
1
Olsi Mulaj
4 19
2
Amar Muqolli
4 12
3
Elion Goçi
4 11
4
Altin Cacaj
4 10
5
Aldion Cacaj
4 7
6
Eriol Dautaj
4 7
7
Ardrin Dobraj
4 4
8
Drin Radoniqi
4 3
9
Andi Rexhahmetaj
4 2
10
Luigj Kolaj
4 2
11
Granit Kadiri
4 2
12
Edonis Hajra
4 1
13
Gent Bajrami
4 1
14
Olt Kabashi
4 0
15
Elton Hysenaj
4 0

M18 IHF Trophy: Prishtinë 2019

Faza grupore
11 Prill 2019 - 13:00
Kosova
41
14
New Zealand
12 Prill 2019 - 17:00
Canada
35
31
Kosova
Vendi 3-të
13 Prill 2019 - 17:00
Chinese Taipei
35
26
Kosova
14 Prill 2019 - 12:00
Kosova
32
26
Canada
Përfaqësuesja
# Player GP G
1
Yll Muqolli
4 33
2
Adonit Isufi
4 24
3
Elion Vokshi
4 19
4
Rikard Quni
4 17
5
Florian Rexha
4 9
6
Besnik Bytyqi
3 6
7
Arbër Neziri
4 6
8
Bledon Maloku
4 5
9
Vilson Gojani
4 5
10
Ermal Dukaj
4 3
11
Arben Berisha
4 2
12
Agon Selmani
4 1
13
Leonard Muqolli
4 0
14
Gentian Mani
4 0

M18 IHF Trophy (Europe): Prishtinë 2018

Faza grupore
24 Tetor 2018 - 16:00
Kosova
32
22
Moldova
25 Tetor 2018 - 16:00
Kosova
35
19
Albania
Finalja e madhe
27 Tetor 2018 - 16:00
Kosova
36
31
Great Britain
Përfaqësuesja
# Player GP G
1
Yll Muqolli
3 19
2
Elion Vokshi
3 16
3
Dijon Idrizi
3 15
4
Adonit Isufi
3 12
5
Agon Selmani
3 10
6
Granit Fana
3 9
7
Rikard Quni
3 7
8
Florian Rexha
3 4
9
Çlirim Rama
3 4
10
Arbër Neziri
3 4
11
Ermal Dukaj
3 3
12
Parim Hajdini
3 0
13
Gentian Mani
3 0
14
Agon Smakolli
3 0

M18 EHF Championship: Austria 2018

Faza grupore
10 Gusht 2018 - 20:30
Netherlands
31
25
Kosova
11 Gusht 2018 - 16:30
Kosova
18
36
Slovakia
13 Gusht 2018 - 12:30
Latvia
37
31
Kosova
14 Gusht 2018 - 18:30
Austria
37
22
Kosova
16 Gusht 2018 - 10:30
Kosova
23
29
Bulgaria
Vendet 9-12
18 Gusht 2018 - 12:00
Great Britain
23
31
Kosova
19 Gusht 2018 - 11:00
Bulgaria
33
28
Kosova
Përfaqësuesja
# Player GP G
1
Elion Vokshi
7 36
2
Yll Muqolli
7 35
3
Adonit Isufi
7 27
4
Dijon Idrizi
7 23
5
Rikard Quni
7 15
6
Milot Delija
7 14
7
Arben Berisha
7 11
8
Ermal Dukaj
7 7
9
Arbër Neziri
7 3
10
Granit Fana
7 3
11
Agon Selmani
7 2
12
Bledon Maloku
7 1
13
Drilon Basholli
7 1
14
Gëzim Thaqi
7 0
15
Parim Hajdini
7 0
16
Ylli Qerimi
7 0

M18 EHF Championship: Bulgaria 2016

Faza grupore
15 Gusht 2016 - 17:00
Ukraine
22
11
Kosova
16 Gusht 2016 - 17:00
Kosova
18
41
Hungary
17 Gusht 2016 - 19:00
Armenia
24
45
Kosova
19 Gusht 2016 - 15:00
North Macedonia
25
23
Kosova
20 Gusht 2016 - 15:00
Kosova
24
18
Cyprus
Vendet 5-8
21 Gusht 2016 - 13:00
Kosova
23
16
Luxembourg
Përfaqësuesja
# Player GP G
1
Jon Muqolli
6 37
2
Drenit Tahirukaj
6 29
3
Arben Dugolli
6 16
4
Etrit Hoxha
6 16
5
Labinot Gubetini
6 14
6
Melos Shahini
6 10
7
Erkan Abzaxhiku
6 6
8
Atdhe Basholli
6 5
9
Aldi Rudari
6 4
10
Festim Mustafa
6 4
11
Yll Muqolli
6 3
12
Arti Luzha
6 0
13
Flakrim Beqiraj
6 0
14
Lulzim Shabani
6 0
15
Behar Terziqi
6 0