Përfaqësuesja e femrave – u17

Lajmet e fundit

Të mërkurën është tërhequr shorti për Kampionatet Evropiane të vitit 2021, për grupmoshën U17 te …

Federata e Hendbollit e Kosovës vazhdon të jetë e përkushtuar dhe maksimalisht e angazhuar për …

Me ndeshjen ndaj Azerbajxhanit, ka përfunduar kampionati evropian, Divizioni B, për Kombëtaren U17 të Kosovës …

Kombëtarja U17 e Kosovës në hendboll (femrat) e ka luajtur të enjten ndeshjen e fundit …

Një pjesë e dytë shumë e dobtë, me lëshime të mëdha në mbrojtje e sulm, …

W17 European Championship: 2019, Lignano

W17 European Championship: 2017, Shkup