Atmosferë e shkëlqyer pune te Kombëtarja U17

Kombëtarja U17 e Kosovës në hendboll po i vazhdon përgatitjet për Kampionat Evropian. Vajzat tona janë vendosur në Prishtinë dhe po punojnë me përkushtim maksimal që në Ankara të Turqisë të paraqiten sa më mirë.

Atmosfera në Kombëtare është e shkëlqyer, kanë thënë nga shtabi teknik.
Kombëtarja vazhdon përgatitjet edhe disa ditë në Prishtinë, deri para udhëtimit në Turqi.

Lajme tjera