Fitore e re e Rahovecit në Superligë, mposht Kastriotin

Rahoveci e ka shënuar edhe një fitore në Superligën e Kosovës në hendboll. Të dielën mbrëma në palestrën “Mizahir Isma”, Rahoveci fitoi ndaj Kastriotit të Ferizajt me rezultatin 32:28. Ndeshja i takoi xhiros së 13-të të SuperligësAdonit Isufi me 12 gola dhe Alban Haziri me 8, ishin më efikasët te Rahoveci. Festim Mustafa u dallua […]