Trepça pret Rahovecin në derbin e xhiros

I dyti dhe i treti në tabelë sërish takohen në Mitrovicë.Të mërkurën prej orës 20:30 zhvillohet derbi i xhiros së 25-të të Superligës A të Kosovës në hendboll. Takohen Trepça e Rahoveci.Trepça është e dyta me 30 pikë, ndërsa Rahoveci është i treti me 23 pikë.Rahoveci është pjesë e garës së fortë për plejof. Nga […]