Kombëtarja në Slloveni, gati për ndeshjen e nesërme

Pas një udhëtimi të gjatë, Kombëtarja e Kosovës në hendboll të shtunën pasdite ka arritur në Velenje të Sllovenisë. Në orët e mbrëmjes Kombëtarja jonë ka zhvilluar stërvitje në palestrën ku të dielën është ndeshja Slloveni – Kosovë. Ndeshja luhet prej orës 18:00 dhe është e fundit e fazës së dytë kualifikuese për Euro 2024.Hendbollistët […]