Ndeshjet e xhiros së parafundit, të enjten

Të enjten zhvillohen tri ndeshjet e xhiros së 27-të të Superligës së Kosovës në hendboll (meshkujt). Bëhet fjalë për xhiron e parafundit të stinorit të rregullt, që ofron disa ndeshje interesante.Lideri i klasifikimit, Rahoveci nga ora 19:00 takohet me Trepçën. Ndeshja zhvillohet në palestrën “Mizahir Isma” në Rahovec.Rahoveci udhëheq në tabelë me 50 pikë dhe […]