Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lajme

Skuadra e Istogut e ka bërë edhe një hap drejt …

Janë publikuar emrat e hendbollistëve që do ta përfaqësojnë Kombëtaren …

Pas ndeshjeve për Kupë, në fundjavë zhvillohen ndeshjet e rradhësh …

Me ndeshjen derbi mes Shqiponjës e Istogut hapet java e …

Të enjten është caktuar edhe skuadra e fundit gjysmëfinaliste e …

Skuadrat favorite nuk kanë lejuar befasi në ndeshjet çerekfinale të …

Në palestrën “Shani Nushi” në Gjakovë të martën janë përcaktuar …

Prej të martës deri të enjten luhen ndeshjet çerekfinale të …

Vushtrria ka fituar të dielen ndaj skuadrës Jusuf Gërvalla dhe …

Me dy ndeshjet e luajtura të dielen mbrëma ka përfunduar …

Kampioni aktual, Besa Famgas ka fituar thellë ndaj Dritës në …

Të shtunën janë luajtur dy ndeshjet e para të javës …

Në Junik do të zhvillohet kryendeshja e javës së 13-të …

Me ndeshjen Prishtina – Vushtrria fillon xhiroja e 23-të në …

Ka ndërruar jetë Shemsedin Pantina, emër i njohur dhe i …

Kampioni aktual, Besa Famgas, e ka fituar edhe një kryendeshje …

Besa Famgas – Prishtina është derbi i javës së 22-të …

Ndeshja mes Samadrexhës dhe Zhegrës e ka përmbyllur javën në …

Të dielen janë luajtur edhe dy ndeshje të javës së …

Me gol të shënuar në minutën e fundit Istogu e …