Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lajme

Me ndeshjen në mes të Samadrexhës dhe Besa Famgas fillon …

Të mërkurën ka ndërruar jetë Hilmi Xhaferi, njeriu që për …

Ajo që ishte bërë e ditur në takimin e drejtuesve …

Kastrioti i Ferizajt është kthyer në vendin e parë në …

Kampioni aktual i Kosovës në hendboll, Besa Famgas është kthyer …

Vushtrria e ka shënuar fitoren e parë në stinorin pranveror …

Të premten (nesër) do të takohen dy skuadrat nga Vushtrria, …

Kryetari i Shoqatës së Trajnerëve të Hendbollit të Kosovës (SHTHK), …

Kombëtares U-21 të Kosovës në hendboll (meshkujt) të hënën i …

Nga një takim që drejtuesit e Federatës së Hendbollit të …

Prishtina ka fituar ndaj Vushtrrisë në ndeshjen përmbyllëse të javës …

Kastrioti e ka fituar derbin e xhiros së 16-të dhe …

Skuadra mitrovicase Trepça ka vazhduar me fitore në pjesën e …

Me ndeshjen Trepça – Vëllaznimi fillon xhiroja e 16-të e …

Kombëtarja e Kosovës në hendboll (femrat) renditet në vendin e …

Hendbollisti i njohur, Arbër Qerimi ka kaluar te skuadra e …

Tri ndeshje të javës së 15-të të Superligës së Kosovës …

Me dy ndeshjet që u zhvilluan të shtunën në mbrëmje …

Me ndeshjet e javës së 15-të fillon stinori pranveror në …

Njëra prej hendbollisteve kryesore të kombëtares së Kosovës, Mirela Gjikokaj …