Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lajme

Franca e Kroacia kanë shënuar fitore të rëndësishme në kuadër …

Federata e Hendbollit e Kosovës vazhdon të ketë përfaqësim të …

Federata e Hendbollit e Kosovës më 24 janar (e mërkurë) …

Gjermania dhe Danimarka nuk kanë lejuar befasi duke fituar ndeshjet …

Kroacia e Norvegjia kanë shënuar fitore të rëndësishme të enjten …

Sllovenia është përfaqësuesja e fundit që ka siguruar kalimin në …

Të martën janë luajtur ndeshjet e fundit në grupet A …

Kroacia e Franca kanë shënuar fitoret e dyta në kampionatin …

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll ka dëshpëruar në ndeshjen e …

Maqedonia e ka fituar ndeshjen më interesante të ditës së …

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll e ka humbur edhe ndeshjen …

Mini afati kalimtar për hendbollist dhe hendbolliste këtë vit nis …

Kosova ka marrë vlerësime edhe nga kundërshtarët për paraqitjen e …

Kroacia e ka fituar bindshëm ndeshjen më interesante të ditës …

Përzgjedhësi Taip Ramadani ka vlerësuar paraqitjen e përfaqësueses së Kosovës …

Hendbollistët e Kosovës për mbi 40 minuta ishin rivalë plotësisht …

Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll të enjten në orët e …

Kampionati i 13-të evropian në hendboll për meshkuj nis të …

Ndeshjen e tretë dhe të fundit në kuadër të kualifikimeve …

Me Portugalinë vendase, Kosova përballet të shtunën mbrëma në Povoa …