Liberta Sadiku

Ekipi KHF Drita
Shtetësia
Ditëlindja 14.03.1999
Mosha 23
Total Stats
Tournament Stage Team N G KV 2" KK
Superliga e Femrave - 2021-2022 - Faza grupore
Drita
9 15 2 1 0
Kupa e Kosovës (F) - 2021-2022 - Eliminatore
Drita
1 0 0 0 0
Totals 10 15 2 1 0
Statistikat individuale
KHF Drita
Data v G YC 2min RC BC
30 Nëntor -0001
Samadrexha
3 0 1 0 0
18 Shtator 2021
Istogu
1 0 0 0 0
26 Shtator 2021
Vëllaznimi
2 0 0 0 0
3 Tetor 2021
Vjosa
2 1 0 0 0
31 Tetor 2021
Shqiponja
1 0 0 0 0
5 Nëntor 2021
Prishtina
2 0 0 0 0
12 Nëntor 2021
Ferizaj
1 0 0 0 0
18 Nëntor 2021
Prishtina
0 0 0 0 0
21 Nëntor 2021
Ulpiana
1 0 0 0 0
29 Nëntor 2021
Jusuf Gërvalla
2 1 0 0 0
Data v G YC 2min RC BC
Played Games
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
18 Shtator 2021 16:00
Drita
7
7 46
Istogu
46
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
26 Shtator 2021 13:30
Vëllaznimi
41
41 17
Drita
17
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
3 Tetor 2021 16:00
Drita
8
8 31
Vjosa
31
Shtime
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
Palestra Samadrexhë |
Drita
19
19 44
Samadrexha
44
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
Shani Nushi | 31 Tetor 2021 15:30
Drita
19
19 58
Shqiponja
58
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 5 Nëntor 2021 15:30
Drita
14
14 53
Prishtina
53
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
Bill Clinton | 12 Nëntor 2021 17:00
Ferizaj
34
34 24
Drita
24
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
Bashkim Selishta | 21 Nëntor 2021 12:30
Drita
21
21 34
Ulpiana
34
competition logo
competition logo
Superliga e Femrave - 2021-2022 Faza grupore
Palestra e qytetit Deçan | 29 Nëntor 2021 15:00
Jusuf Gërvalla
58
58 22
Drita
22
Kupa e Kosovës (F) - 2021-2022 Eliminatore
Pallati i Rinisë dhe Sporteve | 18 Nëntor 2021 19:00
Prishtina
46
46 26
Drita
26