Ndeshje interesante në gjysmëfinale të Kupës

Të martën është tërhequr shorti për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në hendboll. Në garë për Kupën e Republikës së Kosovës janë katër skuadra cilësore te meshkujt dhe poashtu te femrat. Priten ndeshje interesante, me rivalitet dhe me hendboll cilësor. Te meshkujt në gjysmëfinalen e parë takohen Kastrioti i Ferizajt, që në pranverë po […]