Tri ndeshje të shtunën, dy të dielen

Tri ndeshje të xhiros së 13-të të Superligës së Kosovës për hendbollistë zhvillohen të shtunën (nesër) e dy tjera të dielen. Katër skuadrat e para në tabelë presin të vazhdojnë me fitore edhe në këtë javë. Ndeshja e parë e javës së 13-të është ajo në mes të Zhegrës dhe Besa Famgas. Zhegra është vendase, […]