Java nis me kryendeshje në Prishtinë, vazhdon me derbin tjetër në Pejë

Ndeshja Prishtina – Trepça e hap javën e nëntë të Superligës së Kosovës në hendboll (meshkujt). Ndeshja e rivalëve të vjetër luhet të premten (nesër) nga ora 17:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në kryeqytet. Pritet ndeshje e bukur dhe hendboll cilësor nga skuadrat që e njohin shumë mirë njëra-tjetrën. Prishtina është e dyta […]