Të shtunën ndeshjet çerekfinale te pionieret

Pas përfundimit me sukses të plotë të kampionatit të Kosovës në hendboll për grupmoshën e pionierëve, drejt përfundimit po shkon edhe gara te pionieret. Deri më tani pionieret kanë luajtur ndeshjet e fazës grupore, ndërsa ka pasur shumë ndeshje të mira dhe në skenë kanë dalë shumë hendbolliste që po vijnë. Për të shtunën në […]