Ndeshje interesante në xhiron e katërt të Superligës së hendbollisteve

Në mesjavë zhvillohet xhiroja e katërt e Superligës së Kosovës në hendboll (femrat). Në program janë disa ndeshje interesante që pritet të ofrojnë hendboll të mirë.Të mërkurën janë ndeshjet Prishtina – Ferizaj (19:30) dhe Samadrexha – Jusuf Gërvalla (19:00). Ferizaj udhëton drejt kryeqytetit me synim për dy pikë të reja, por plane tjera mund të […]