Të enjten dy ndeshje të rëndësishme në Superligë

Të enjten luhen dy ndeshje shumë të rëndësishme të Superligës së Kosovës në hendboll (meshkujt). Në palestrën “Mizahir Isma” në Rahovec, prej orës 20:00 takohen Rahoveci e Trepça, dy skuadrat që synojnë trofe në këtë edicion të garave. Kjo ndeshje është e mbetur dhe i takon xhiros së gjashtë të kampionatit.Rahoveci është lider i tabelës […]